فروخته

فروش - ویلا 365 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا
بنا به درخواست
Property 1387 photo 1
Property 1387 photo 2
Property 1387 photo 3
Property 1387 photo 4
Property 1387 photo 5
Property 1387 photo 6
Property 1387 photo 7
Property 1387 photo 8
Property 1387 photo 9
Property 1387 photo 10
Property 1387 photo 11
Property 1387 photo 12
Property 1387 photo 13
Property 1387 photo 14
Property 1387 photo 15
Property 1387 photo 16
Property 1387 photo 17
  • کد شی 1387
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 365 m²
  • مساحت زمین 4100 m²
  • منطقه آتیکا
  • Location بقیه آتیکا (آتیکا)

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • امکانات دیگر: 13 складских помещений, винный погреб, гостевой дом, специальное место для животных, церквушка, бассейн с гидромассажем, бар у бассейна, барбекю и дровяная печь, три беседки, электродвижок, автополив участка и наружное освещение
  • فاصله از دریا: 80 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • استخر
  • شومینه

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 365 متر مربع در آتیکا. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
2 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36818
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 7
فروش
1 600 000 € 5333 €/m²
  • کد شی 40429
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5
فروش
3 850 000 € 5133 €/m²
  • کد شی 41218
  • مربع متر 750 m²
  • Rooms 10
فروش
2 100 000 € 13125 €/m²
  • کد شی 41219
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
2 700 000 € 6750 €/m²
  • کد شی 41912
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 8
فروش
480 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 42807
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 8
فروش
475 000 € 1593 €/m²
  • کد شی 44096
  • مربع متر 298 m²
  • Rooms 5
فروش
700 000 € 700 €/m²
  • کد شی 44131
  • مربع متر 1000 m²
  • Rooms 1
فروش
2 200 000 € 2315 €/m²
  • کد شی 48925
  • مربع متر 950 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m

اشتراک خبرنامه