فروخته
400 000 €
1667 €/m²
Property 1402 photo 1
Property 1402 photo 2
Property 1402 photo 3
Property 1402 photo 4
Property 1402 photo 5
Property 1402 photo 6
Property 1402 photo 7
Property 1402 photo 8
Property 1402 photo 9
Property 1402 photo 10
Property 1402 photo 11
Property 1402 photo 12

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2007
  • امکانات دیگر: мебель и электроприборы , автономное отопление и кондиционирование , спутниковое тв , 2 камина , солнечная батарея горячей воды , барбекю , природный газ
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 100 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 240 متر مربع در لوترکی. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی.

لوترکی

Location

حقایق مشابه

فروش
375 000 € 2343 €/m²
  • کد شی 11406
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
340 000 € 1942 €/m²
  • کد شی 12219
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 6
فروش
500 000 € 3125 €/m²
  • کد شی 13160
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
450 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 17772
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 7
فروش
400 000 € 2439 €/m²
  • کد شی 19273
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه