فروخته

فروش - دوبلکس 110 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی کاساندرا
220 000 €
2000 €/m²
Property 143 photo 1
Property 143 photo 2
Property 143 photo 3
Property 143 photo 4
Property 143 photo 5
Property 143 photo 6
Property 143 photo 7
Property 143 photo 8
Property 143 photo 9
Property 143 photo 10

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2009
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 4: 17 кв.м. подвал, 1 этаж: гостиная с кухней, ванная. 2 этаж: 3 спальни, ванная
  • امکانات دیگر: отопление, сигнализация, общий бассейн на 5 домов
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 80 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • استخر
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 110 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی). خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی.

کاساندرا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه