فروخته

فروش - خانه 358 m² در کاوالا

یونان مقدونیه استان کاوالا
بنا به درخواست
Property 14347 photo 1
Property 14347 photo 2
Property 14347 photo 3
Property 14347 photo 4
Property 14347 photo 5
  • کد شی 14347
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک خانه
  • مربع متر 358 m²
  • منطقه کاوالا
  • Location استان کاوالا (مقدونیه)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1965
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 358 متر مربع در کاوالا. طبقه همکف شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

کاوالا

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 22722
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
320 000 € 1454 €/m²
  • کد شی 60446
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 4
فروش
265 000 € 1060 €/m²
  • کد شی 61978
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
230 000 € 1095 €/m²
  • کد شی 62248
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
170 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 65476
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 2
Recommended فروش
460 000 € 2555 €/m²
  • کد شی 65511
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
380 000 € 2317 €/m²
  • کد شی 65517
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 6
Recommended فروش
285 000 € 1266 €/m²
  • کد شی 65542
  • مربع متر 225 m²
  • Rooms 5
فروش
67 000 € 523 €/m²
  • کد شی 65566
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه