فروخته

فروش - دوبلکس 70 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی کاساندرا
170 000 €
2429 €/m²
Property 1462 photo 1
Property 1462 photo 2
Property 1462 photo 3
Property 1462 photo 4
Property 1462 photo 5
Property 1462 photo 6
Property 1462 photo 7
Property 1462 photo 8
Property 1462 photo 9
Property 1462 photo 10
Property 1462 photo 11
Property 1462 photo 12
Property 1462 photo 13

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 3: 1 этаж: гостиная, кухня, ванная. 2 этаж: 2 спальни, ванная (душ)
  • امکانات دیگر: полностью меблирован, кухонное оборудование, тенты
  • فاصله از دریا: 20 m
  • فاصله از فرودگاه: 80 km

خدمات

  • رو به دریا

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 70 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی). خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طرح منطقه {همچنین مبلمان.

کاساندرا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه