درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - ویلا 112 m² در پافوس
یونان
قبرس
پافوس
بنا به درخواست
کد شی
16201
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ویلا
مربع متر
112 m²
منطقه
پافوس
Location
پافوس (قبرس)
تعداد اتاق ها
2
Details
تعداد اتاق ها:
2
فاصله از دریا:
5700 m
فاصله از فرودگاه:
9 km
توضیحات
برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 112 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی
پافوس
Location
حقایق مشابه
فروش
1 100 000 €
3666 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
23126
مربع متر
300 m²
Rooms
5
فروش
352 000 €
2461 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
23189
مربع متر
143 m²
Rooms
4
فروش
480 000 €
3428 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
23193
مربع متر
140 m²
Rooms
4
فروش
880 000 €
3211 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
23197
مربع متر
274 m²
Rooms
4
فروش
654 500 €
2671 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
23202
مربع متر
245 m²
Rooms
3
فروش
1 800 000 €
7200 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
25110
مربع متر
250 m²
Rooms
4
فروش
1 900 000 €
6333 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
25113
مربع متر
300 m²
Rooms
5
فروش
750 000 €
2419 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
26202
مربع متر
310 m²
Rooms
4
فروش
970 000 €
5449 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
26309
مربع متر
178 m²
Rooms
5
فروش
610 000 €
2652 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
26623
مربع متر
230 m²
Rooms
5
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok