فروخته

فروش - ویلا 116 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
340 000 €
2931 €/m²
Property 16331 photo 1
Property 16331 photo 2
Property 16331 photo 3
Property 16331 photo 4
Property 16331 photo 5
Property 16331 photo 6
Property 16331 photo 7
Property 16331 photo 8
Property 16331 photo 9
Property 16331 photo 10
Property 16331 photo 11
Property 16331 photo 12
Property 16331 photo 13
Property 16331 photo 14
Property 16331 photo 15
Property 16331 photo 16
Property 16331 photo 17
Property 16331 photo 18
Property 16331 photo 19
Property 16331 photo 20
Property 16331 photo 21
Property 16331 photo 22
Property 16331 photo 23
Property 16331 photo 24
Property 16331 photo 25
Property 16331 photo 26
  • کد شی 16331
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 116 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 5700 m

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 116 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
395 000 € 2025 €/m²
  • کد شی 49266
  • مربع متر 195 m²
  • Rooms 5
فروش
410 000 € 2411 €/m²
  • کد شی 49365
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
425 000 € 2414 €/m²
  • کد شی 49367
  • مربع متر 176 m²
  • Rooms 4
فروش
435 000 € 2164 €/m²
  • کد شی 51515
  • مربع متر 201 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 2164 €/m²
  • کد شی 51516
  • مربع متر 201 m²
  • Rooms 3
فروش
395 000 € 2135 €/m²
  • کد شی 51518
  • مربع متر 185 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 2132 €/m²
  • کد شی 51519
  • مربع متر 204 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 2556 €/m²
  • کد شی 52306
  • مربع متر 176 m²
  • Rooms 4
فروش
448 000 € 2871 €/m²
  • کد شی 52540
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4
فروش
480 000 € 3356 €/m²
  • کد شی 56715
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه