فروش - ویلا 616 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 800 000 €
4545 €/m²
Property 19012 photo 1
Property 19012 photo 2
Property 19012 photo 3
Property 19012 photo 4
Property 19012 photo 5
Property 19012 photo 6
Property 19012 photo 7
Property 19012 photo 8
Property 19012 photo 9
Property 19012 photo 10
Property 19012 photo 11
Property 19012 photo 12
Property 19012 photo 13
  • کد شی 19012
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 616 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 616 متر مربع در لیماسول. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 890 000 € 10509 €/m²
  • کد شی 19768
  • مربع متر 275 m²
  • فاصله تا دریا 110 m
فروش
2 500 000 € 7575 €/m²
  • کد شی 44539
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
2 930 000 € 5232 €/m²
  • کد شی 41276
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
3 100 000 € 4905 €/m²
  • کد شی 41274
  • مربع متر 632 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
3 000 000 € 4838 €/m²
  • کد شی 23758
  • مربع متر 620 m²
  • فاصله تا دریا 600 m

اشتراک خبرنامه