درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
ملک - لیماسول (قبرس) - فروش - villas, apartments, townhouses
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
میدان ▼
1088 اشیاء در 73 صفحه
Recommended
فروش
570 000 €
3725 €/m²
اپارتمان
لیماسول
کد شی
41724
مربع متر
153 m²
Rooms
4
Recommended
فروش
280 000 €
119 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
47703
مربع متر
2342 m²
فاصله تا دریا
5000 m
Recommended
فروش
2 990 000 €
7475 €/m²
ویلا
لیماسول
کد شی
48346
مربع متر
400 m²
Rooms
6
Recommended
فروش
3 950 000 €
4937 €/m²
ویلا
لیماسول
کد شی
48347
مربع متر
800 m²
Rooms
7
Recommended
فروش
1 250 000 €
8561 €/m²
اپارتمان
لیماسول
کد شی
44123
مربع متر
146 m²
فاصله تا دریا
250 m
Recommended
فروش
2 000 000 €
4000 €/m²
ویلا
لیماسول
کد شی
43890
مربع متر
500 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
510 000 €
3290 €/m²
ویلا
لیماسول
کد شی
43925
مربع متر
155 m²
Rooms
4
فروش
851 000 €
6211 €/m²
اپارتمان
لیماسول
کد شی
44118
مربع متر
137 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
245 000 €
2207 €/m²
اپارتمان
لیماسول
کد شی
56912
مربع متر
111 m²
Rooms
3
فروش
384 000 €
2477 €/m²
اپارتمان
لیماسول
کد شی
56918
مربع متر
155 m²
Rooms
4
فروش
550 000 €
7142 €/m²
اپارتمان
لیماسول
کد شی
45387
مربع متر
77 m²
Rooms
3
فروش
1 550 000 €
6595 €/m²
اپارتمان
لیماسول
کد شی
45442
مربع متر
235 m²
Rooms
5
فروش
4 500 000 €
2941 €/m²
تجارت
لیماسول
کد شی
45467
مربع متر
1530 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
3 300 000 €
3092 €/m²
تجارت
لیماسول
کد شی
45479
مربع متر
1067 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
1 328 000 €
3476 €/m²
ساختمان
لیماسول
کد شی
56938
مربع متر
382 m²
فاصله تا دریا
500 m
1
2
3
4
5
...
73
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok