5 000 000 €
720 €/m²
Property 21029 photo 1
Property 21029 photo 2
Property 21029 photo 3
Property 21029 photo 4
Property 21029 photo 5
Property 21029 photo 6
Property 21029 photo 7
Property 21029 photo 8

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 2700 m
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

توضیحات

برای فروش زمین 6938 متر مربع در تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 5550 متر مربع

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
5 900 000 € 1685 €/m²
  • کد شی 8350
  • مربع متر 3500 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
5 000 000 € 720 €/m²
  • کد شی 21029
  • مربع متر 6938 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
5 000 000 € 2999 €/m²
  • کد شی 52394
  • مربع متر 1667 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
4 300 000 € 2866 €/m²
  • کد شی 56667
  • مربع متر 1500 m²
  • فاصله تا دریا 700 m

اشتراک خبرنامه