فروخته
93 000 €
1431 €/m²
Property 22716 photo 1
Property 22716 photo 2
Property 22716 photo 3
Property 22716 photo 4
Property 22716 photo 5
Property 22716 photo 6
Property 22716 photo 7
Property 22716 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1977
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 65 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
110 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 63856
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
105 000 € 6562 €/m²
  • کد شی 64130
  • مربع متر 16 m²
  • Rooms 1
فروش
135 000 € 2547 €/m²
  • کد شی 64812
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2
فروش
97 000 € 3233 €/m²
  • کد شی 65016
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 2
فروش
110 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 65251
  • مربع متر 28 m²
  • Rooms 2
فروش
125 000 € 1562 €/m²
  • کد شی 65788
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
100 000 € 1176 €/m²
  • کد شی 65870
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
139 000 € 1404 €/m²
  • کد شی 65922
  • مربع متر 99 m²
  • Rooms 3
فروش
130 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 65937
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه