فروش - ویلا 676 m² در لارناکا

یونان قبرس لارناکا
3 950 000 € 3 357 500 €
4967 €/m²
Property 23669 photo 1
Property 23669 photo 2
Property 23669 photo 3
Property 23669 photo 4
Property 23669 photo 5
Property 23669 photo 6
Property 23669 photo 7
Property 23669 photo 8
Property 23669 photo 9
  • کد شی 23669
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 676 m²
  • مساحت زمین 1157 m²
  • منطقه لارناکا
  • Location لارناکا (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 7

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 676 متر مربع در لارناکا. طبقه همکف شامل 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, 3 حمام, دوش. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

لارناکا

Location

تصویری

حقایق مشابه

فروش
3 500 000 € 4660 €/m²
  • کد شی 29070
  • مربع متر 751 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
5 493 600 € 8400 €/m²
  • کد شی 28885
  • مربع متر 654 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
5 200 000 € 52000 €/m²
  • کد شی 33190
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 295 000 € 8833 €/m²
  • کد شی 49254
  • مربع متر 373 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه