درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - ویلا 824 m² در پافوس
یونان
قبرس
پافوس
3 450 000 €
4187 €/m²
کد شی
19439
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ویلا
مربع متر
824 m²
منطقه
پافوس
Location
پافوس (قبرس)
Details
فاصله از دریا:
100 m
فاصله از فرودگاه:
14 km
توضیحات
برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 824 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.
پافوس
Location
حقایق مشابه
فروش
3 300 000 €
2 900 000 €
4603 €/m²
ویلا 630 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
25758
مربع متر
630 m²
فروش
2 801 000 €
5775 €/m²
ویلا 485 m² لارناکا
لارناکا
کد شی
45599
مربع متر
485 m²
Rooms
5
فروش
4 000 000 €
6482 €/m²
ویلا 617 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
49278
مربع متر
617 m²
Rooms
9
فروش
3 950 000 €
3 357 500 €
4966 €/m²
ویلا 676 m² لارناکا
لارناکا
کد شی
23669
مربع متر
676 m²
Rooms
7
فروش
3 295 000 €
8833 €/m²
ویلا 373 m² پافوس
پافوس
کد شی
49254
مربع متر
373 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
3 420 000 €
5029 €/m²
ویلا 680 m² لارناکا
لارناکا
کد شی
23664
مربع متر
680 m²
Rooms
7
فروش
3 000 000 €
10714 €/m²
ویلا 280 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
33528
مربع متر
280 m²
Rooms
4
فروش
2 900 000 €
4414 €/m²
ویلا 657 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
31220
مربع متر
657 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
3 400 000 €
9855 €/m²
ویلا 345 m² آییا ناپا
آییا ناپا
کد شی
43718
مربع متر
345 m²
Rooms
5
فروش
2 800 000 €
4545 €/m²
ویلا 616 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
19012
مربع متر
616 m²
فاصله تا دریا
800 m
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا