فروخته
265 000 €
3533 €/m²
Property 24154 photo 1
Property 24154 photo 2
Property 24154 photo 3
Property 24154 photo 4
Property 24154 photo 5
Property 24154 photo 6
Property 24154 photo 7
Property 24154 photo 8
Property 24154 photo 9
Property 24154 photo 10
Property 24154 photo 11

Details

  • سال ساخت: 2009
  • سال نوسازی: 2016
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bedrooms: 1
  • فاصله از دریا: 7500 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 2700 €/m²
  • کد شی 65007
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4307 €/m²
  • کد شی 65009
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 65010
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65031
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 65069
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 4014 €/m²
  • کد شی 65118
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3411 €/m²
  • کد شی 65145
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 65239
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 3265 €/m²
  • کد شی 65250
  • مربع متر 98 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه