فروش - اپارتمان 45 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
275 000 €
6111 €/m²
Property 65812 photo 1
Property 65812 photo 2
Property 65812 photo 3
Property 65812 photo 4
Property 65812 photo 5
Property 65812 photo 6
Property 65812 photo 7
Property 65812 photo 8
Property 65812 photo 9
Property 65812 photo 10
Property 65812 photo 11
Property 65812 photo 12
Property 65812 photo 13
Property 65812 photo 14
Property 65812 photo 15
Property 65812 photo 16

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 270 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 45 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه نیمه زیر زمین طبقه و شامل طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح منطقه {همچنین مبلمان, کولر, باغ, چمن, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 63508
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
310 000 € 3069 €/m²
  • کد شی 63567
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
295 000 € 4214 €/m²
  • کد شی 63667
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 2818 €/m²
  • کد شی 63668
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 4841 €/m²
  • کد شی 63704
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 2
فروش
314 800 € 5939 €/m²
  • کد شی 63766
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 3642 €/m²
  • کد شی 63823
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 7380 €/m²
  • کد شی 63911
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 4153 €/m²
  • کد شی 63932
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه