700 000 € 640 000 €
316 €/m²
Property 24670 photo 1
Property 24670 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 2
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

توضیحات

برای فروش زمین 2021 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 405 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
660 000 € 53 €/m²
  • کد شی 65423
  • مربع متر 12329 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
680 000 € 4 €/m²
  • کد شی 58882
  • مربع متر 143484 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
600 000 € 33 €/m²
  • کد شی 35632
  • مربع متر 18000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
750 000 € 375 €/m²
  • کد شی 38096
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
860 000 € 40 €/m²
  • کد شی 47506
  • مربع متر 21000 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
640 000 € 74 €/m²
  • کد شی 63745
  • مربع متر 8608 m²
  • فاصله تا دریا 1150 m
فروش
587 000 € 5 €/m²
  • کد شی 25605
  • مربع متر 106846 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
853 000 € 813 €/m²
  • کد شی 64552
  • مربع متر 1048 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 000 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 48645
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 15 m
فروش
650 000 € 54 €/m²
  • کد شی 32334
  • مربع متر 11842 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m

اشتراک خبرنامه