587 000 €
5 €/m²
Property 25605 photo 1
Property 25605 photo 2
Property 25605 photo 3
Property 25605 photo 4
Property 25605 photo 5
Property 25605 photo 6
Property 25605 photo 7
Property 25605 photo 8
Property 25605 photo 9

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 7500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 87 km

توضیحات

برای فروش زمین 106846 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 20000 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به جنگل.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 125 €/m²
  • کد شی 38075
  • مربع متر 6000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
500 000 € 110 €/m²
  • کد شی 38077
  • مربع متر 4542 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • کد شی 44359
  • مربع متر 35000 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 42923
  • مربع متر 563 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
860 000 € 65 €/m²
  • کد شی 20324
  • مربع متر 13200 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
475 000 € 320 000 € 191 €/m²
  • کد شی 12488
  • مربع متر 1675 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
800 000 € 59 €/m²
  • کد شی 63744
  • مربع متر 13439 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • کد شی 40472
  • مربع متر 6250 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
800 000 € 18 €/m²
  • کد شی 34160
  • مربع متر 43000 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
587 000 € 41 €/m²
  • کد شی 44257
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 450 m

اشتراک خبرنامه