فروش - زمین 450 m² در سیتونیا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی Poligiros
130 000 €
288 €/m²
Property 24776 photo 1
Property 24776 photo 2
Property 24776 photo 3
Property 24776 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 63 km

توضیحات

برای فروش زمین 450 متر مربع در سیتونیا (خالکیدیکی).بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 270 متر مربع

سیتونیا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
165 000 € 40 €/m²
  • کد شی 2206
  • مربع متر 4074 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
131 500 € 26 €/m²
  • کد شی 2665
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
105 000 € 57 €/m²
  • کد شی 2667
  • مربع متر 1830 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
165 000 € 125 000 € 24 €/m²
  • کد شی 2711
  • مربع متر 5066 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
120 000 € 30 €/m²
  • کد شی 4444
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
128 000 € 318 €/m²
  • کد شی 4525
  • مربع متر 402 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
130 000 € 208 €/m²
  • کد شی 4726
  • مربع متر 623 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
160 000 € 43 €/m²
  • کد شی 7283
  • مربع متر 3659 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
180 000 € 529 €/m²
  • کد شی 7583
  • مربع متر 340 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
180 000 € 3 €/m²
  • کد شی 7616
  • مربع متر 59063 m²
  • فاصله تا دریا 3800 m

اشتراک خبرنامه