587 000 €
5 €/m²
Property 25605 photo 1
Property 25605 photo 2
Property 25605 photo 3
Property 25605 photo 4
Property 25605 photo 5
Property 25605 photo 6
Property 25605 photo 7
Property 25605 photo 8
Property 25605 photo 9

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 7500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 87 km

توضیحات

برای فروش زمین 106846 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 20000 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به جنگل.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
491 000 € 319 €/m²
  • کد شی 10426
  • مربع متر 1538 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
500 000 € 15 €/m²
  • کد شی 19868
  • مربع متر 32500 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
477 500 € 500 €/m²
  • کد شی 32758
  • مربع متر 955 m²
  • فاصله تا دریا 70 m
فروش
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • کد شی 33319
  • مربع متر 4616 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
490 000 € 168 €/m²
  • کد شی 37747
  • مربع متر 2900 m²
  • فاصله تا دریا 8700 m
فروش
500 000 € 110 €/m²
  • کد شی 38077
  • مربع متر 4542 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • کد شی 38518
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 3200 m
فروش
500 000 € 25 €/m²
  • کد شی 44016
  • مربع متر 19280 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
480 000 € 1263 €/m²
  • کد شی 50582
  • مربع متر 380 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • کد شی 52039
  • مربع متر 20000 m²
  • فاصله تا دریا 7800 m

اشتراک خبرنامه