درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
فروخته
فروش - ویلا 154 m² در پافوس
یونان
قبرس
پافوس
480 000 €
3117 €/m²
کد شی
26937
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ویلا
مربع متر
154 m²
مساحت زمین
250 m²
منطقه
پافوس
Location
پافوس (قبرس)
Details
فاصله از دریا:
150 m
فاصله از فرودگاه:
15 km
توضیحات
برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 154 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طرح جلو {همچنین مبلمان.
پافوس
Location
حقایق مشابه
فروش
475 762 €
2703 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
9326
مربع متر
176 m²
Rooms
4
فروش
446 250 €
2373 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
9344
مربع متر
188 m²
Rooms
5
فروش
399 000 €
1927 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
22915
مربع متر
207 m²
Rooms
4
فروش
410 000 €
1952 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
38751
مربع متر
210 m²
Rooms
4
فروش
400 000 €
2173 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
42572
مربع متر
184 m²
Rooms
4
فروش
399 000 €
1882 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
43927
مربع متر
212 m²
Rooms
4
فروش
395 000 €
2078 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
48999
مربع متر
190 m²
Rooms
4
فروش
395 000 €
2025 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
49266
مربع متر
195 m²
Rooms
5
فروش
410 000 €
2411 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
49365
مربع متر
170 m²
Rooms
4
فروش
395 000 €
2135 €/m²
ویلا
پافوس
کد شی
51518
مربع متر
185 m²
Rooms
3
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok