فروخته
140 000 €
2800 €/m²
Property 2835 photo 1
Property 2835 photo 2
Property 2835 photo 3
Property 2835 photo 4
Property 2835 photo 5
Property 2835 photo 6
Property 2835 photo 7
Property 2835 photo 8
Property 2835 photo 9
Property 2835 photo 10
Property 2835 photo 11

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 18 km
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

خدمات

  • رو به دریا

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 50 متر مربع در کورفو. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح منطقه {همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
200 000 € 1428 €/m²
  • کد شی 44580
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
205 000 € 4183 €/m²
  • کد شی 61165
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
205 000 € 4100 €/m²
  • کد شی 61175
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
195 000 € 4148 €/m²
  • کد شی 61194
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
170 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 63039
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه