درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
Real Estate Consultant
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
خواص عامل
فروش
330 000 €
1650 €/m²
خانه
کورفو
کد شی
61159
مربع متر
200 m²
Rooms
7
فروش
1 050 000 €
4285 €/m²
ویلا
کورفو
کد شی
61974
مربع متر
245 m²
Rooms
5
فروش
1 550 000 €
7750 €/m²
ویلا
کورفو
کد شی
63012
مربع متر
200 m²
Rooms
4
فروش
550 000 €
5500 €/m²
اپارتمان
کورفو
کد شی
63072
مربع متر
100 m²
Rooms
7
فروش
70 000 €
153 €/m²
زمین
جزایر ایونی
کد شی
63511
مربع متر
456 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
185 000 €
165 000 €
3000 €/m²
اپارتمان
کورفو
کد شی
63693
مربع متر
55 m²
Rooms
2
اجاره
از 600 €
6 €/m²
اپارتمان
کورفو
کد شی
63769
مربع متر
100 m²
Rooms
4
اجاره
از 420 € /هر ماه
11 €/m²
اپارتمان
کورفو
کد شی
63854
مربع متر
38 m²
فاصله تا دریا
7000 m
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok