Property 29441 photo 1
Property 29441 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 450 m
  • فاصله از فرودگاه: 13 km

توضیحات

برای فروش زمین 2600 متر مربع در تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 1560 متر مربع

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 14400
  • مربع متر 5274 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
855 000 € 282 €/m²
  • کد شی 20474
  • مربع متر 3025 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
640 000 € 320 €/m²
  • کد شی 21016
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
750 000 € 288 €/m²
  • کد شی 29441
  • مربع متر 2600 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
860 000 € 814 €/m²
  • کد شی 32441
  • مربع متر 1056 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
800 000 € 16326 €/m²
  • کد شی 36084
  • مربع متر 49 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • کد شی 38440
  • مربع متر 8125 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
640 000 € 422 €/m²
  • کد شی 38793
  • مربع متر 1515 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
1 000 000 € 41 €/m²
  • کد شی 40861
  • مربع متر 24000 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
800 000 € 3921 €/m²
  • کد شی 42888
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه