فروش - ویلا 415 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 300 000 €
5542 €/m²
Property 30020 photo 1
Property 30020 photo 2
Property 30020 photo 3
Property 30020 photo 4
Property 30020 photo 5
Property 30020 photo 6
Property 30020 photo 7
Property 30020 photo 8
Property 30020 photo 9
Property 30020 photo 10
  • کد شی 30020
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 415 m²
  • مساحت زمین 970 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 1 طبقه با متراژ 415 متر مربع در لیماسول. خانه شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , توالت, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 900 000 € 9666 €/m²
  • کد شی 22150
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 31572
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 5600 m
Recommended فروش
2 000 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 43890
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
2 929 780 € 4717 €/m²
  • کد شی 34221
  • مربع متر 621 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
2 270 000 € 6005 €/m²
  • کد شی 45647
  • مربع متر 378 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
3 100 000 € 4905 €/m²
  • کد شی 41274
  • مربع متر 632 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه