792 000 €
425 €/m²
Property 30280 photo 1
Property 30280 photo 2
Property 30280 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 1,6
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 1860 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 2976 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
800 000 € 58 €/m²
  • کد شی 32252
  • مربع متر 13722 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • کد شی 49742
  • مربع متر 13569 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
1 060 000 € 12 €/m²
  • کد شی 41899
  • مربع متر 86000 m²
  • فاصله تا دریا 990 m
فروش
880 000 € 1760 €/m²
  • کد شی 18950
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
853 000 € 813 €/m²
  • کد شی 64552
  • مربع متر 1048 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
900 000 € 32 €/m²
  • کد شی 47192
  • مربع متر 28045 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
650 000 € 125 €/m²
  • کد شی 57279
  • مربع متر 5159 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
853 000 € 725 €/m²
  • کد شی 63066
  • مربع متر 1175 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
1 000 000 € 33 €/m²
  • کد شی 49157
  • مربع متر 29981 m²
  • فاصله تا دریا 1240 m

اشتراک خبرنامه