800 000 €
58 €/m²
Property 32252 photo 1
Property 32252 photo 2
Property 32252 photo 3
Property 32252 photo 4
Property 32252 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 350 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 0,7 km
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

توضیحات

برای فروش زمین 13722 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 380 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
710 000 € 299 €/m²
  • کد شی 44207
  • مربع متر 2367 m²
  • فاصله تا دریا 97 m
فروش
680 000 € 27 €/m²
  • کد شی 26886
  • مربع متر 25000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
Recommended فروش
980 000 € 326 €/m²
  • کد شی 35962
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 30 m
فروش
800 000 € 800 €/m²
  • کد شی 38750
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 42923
  • مربع متر 563 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
800 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 38769
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
650 000 € 54 €/m²
  • کد شی 32334
  • مربع متر 11842 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
1 050 000 € 15 €/m²
  • کد شی 44361
  • مربع متر 70000 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
765 000 € 170 €/m²
  • کد شی 37496
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • کد شی 49742
  • مربع متر 13569 m²
  • فاصله تا دریا 1 m

اشتراک خبرنامه