فروش - ویلا 657 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 900 000 €
4414 €/m²
Property 31220 photo 1
Property 31220 photo 2
Property 31220 photo 3
Property 31220 photo 4
Property 31220 photo 5
Property 31220 photo 6
  • کد شی 31220
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 657 m²
  • مساحت زمین 1498 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • استخر
  • شومینه
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 657 متر مربع در لیماسول. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, استخر, گاراژ.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 930 000 € 5232 €/m²
  • کد شی 41276
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
2 800 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 45713
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 950 000 € 7040 €/m²
  • کد شی 9625
  • مربع متر 419 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
3 100 000 € 4696 €/m²
  • کد شی 41275
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه