فروش - ویلا 251 m² در لارناکا

یونان قبرس لارناکا
بنا به درخواست
Property 31806 photo 1
Property 31806 photo 2
Property 31806 photo 3
Property 31806 photo 4
Property 31806 photo 5
Property 31806 photo 6
Property 31806 photo 7
Property 31806 photo 8
Property 31806 photo 9
  • کد شی 31806
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 251 m²
  • مساحت زمین 854 m²
  • منطقه لارناکا
  • Location لارناکا (قبرس)

Details

  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 251 متر مربع در لارناکا. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ.

لارناکا

Location

حقایق مشابه

فروش
2 000 000 € 14814 €/m²
  • کد شی 36963
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
4 452 385 € 9314 €/m²
  • کد شی 36965
  • مربع متر 478 m²
  • Rooms 6
فروش
2 700 000 € 5567 €/m²
  • کد شی 36966
  • مربع متر 485 m²
  • Rooms 5
فروش
1 000 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 42080
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 2843 €/m²
  • کد شی 43354
  • مربع متر 204 m²
  • Rooms 4
فروش
772 500 € 7287 €/m²
  • کد شی 44323
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
2 500 000 € 3906 €/m²
  • کد شی 44484
  • مربع متر 640 m²
  • Rooms 9
فروش
430 000 € 3028 €/m²
  • کد شی 45102
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 3
فروش
430 000 € 2945 €/m²
  • کد شی 45103
  • مربع متر 146 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 2438 €/m²
  • کد شی 45105
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه