فروش - ساختمان 620 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
3 600 000 €
5806 €/m²
Property 31871 photo 1
Property 31871 photo 2
Property 31871 photo 3
Property 31871 photo 4
Property 31871 photo 5
Property 31871 photo 6
  • کد شی 31871
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ساختمان
  • مربع متر 620 m²
  • مساحت زمین 650 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتیکا () | Voula (آتن - جنوب)

Details

  • سال ساخت: 1975
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 620 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
4 410 000 € 3400 €/m²
  • کد شی 30201
  • مربع متر 1297 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 36729
  • مربع متر 3300 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
2 920 000 € 4576 €/m²
  • کد شی 60112
  • مربع متر 638 m²
  • فاصله تا دریا 15 m
فروش
4 500 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 31281
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 550 m
فروش
3 500 000 € 1250 €/m²
  • کد شی 24422
  • مربع متر 2800 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
Recommended فروش
4 410 000 € 4 200 000 € 2019 €/m²
  • کد شی 65498
  • مربع متر 2080 m²
  • فاصله تا دریا 7600 m
فروش
3 000 000 € 9375 €/m²
  • کد شی 32637
  • مربع متر 320 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
4 000 000 € 1694 €/m²
  • کد شی 58320
  • مربع متر 2361 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
3 600 000 € 5806 €/m²
  • کد شی 31871
  • مربع متر 620 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه