فروخته

فروش - اپارتمان 80 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی کاساندرا
110 000 €
1375 €/m²
Property 32 photo 1
Property 32 photo 2
Property 32 photo 3
Property 32 photo 4
Property 32 photo 5
Property 32 photo 6
Property 32 photo 7
Property 32 photo 8
Property 32 photo 9
Property 32 photo 10
Property 32 photo 11
Property 32 photo 12

Details

  • طبقه: طبقه همکف
  • سال ساخت: 2009
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 3: 2 спальни, зал с кухней, ванная (душ)
  • امکانات دیگر: Квартиры 1 этаж: 160000 евро, 2 этаж: 165000 евро
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله از فرودگاه: 90 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی). آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

کاساندرا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه