فروش - زمین 147 m² در سیتونیا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی سیتونیا
45 000 €
306 €/m²
Property 32227 photo 1
Property 32227 photo 2
Property 32227 photo 3
Property 32227 photo 4
Property 32227 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 84 km

توضیحات

برای فروش زمین 147 متر مربع در سیتونیا (خالکیدیکی).بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 118 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

سیتونیا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
40 000 € 58 €/m²
  • کد شی 57224
  • مربع متر 680 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
45 000 € 90 €/m²
  • کد شی 57275
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
59 000 € 23 €/m²
  • کد شی 59213
  • مربع متر 2550 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
60 000 € 32 €/m²
  • کد شی 59588
  • مربع متر 1837 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
62 000 € 34 €/m²
  • کد شی 59706
  • مربع متر 1800 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
55 000 € 110 €/m²
  • کد شی 60497
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
50 000 € 100 €/m²
  • کد شی 60541
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
55 000 € 3 €/m²
  • کد شی 60745
  • مربع متر 18000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
41 000 € 9 €/m²
  • کد شی 60892
  • مربع متر 4200 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
61 000 € 105 €/m²
  • کد شی 62361
  • مربع متر 580 m²
  • فاصله تا دریا 300 m

اشتراک خبرنامه