فروش - خانه 260 m² در یونان مرکزی

یونان استرئا الادا فتیوتیس
465 000 €
1788 €/m²
Property 32537 photo 1
Property 32537 photo 2
Property 32537 photo 3
Property 32537 photo 4
Property 32537 photo 5
Property 32537 photo 6
Property 32537 photo 7
Property 32537 photo 8
Property 32537 photo 9
Property 32537 photo 10
  • کد شی 32537
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک خانه
  • مربع متر 260 m²
  • مساحت زمین 500 m²
  • منطقه یونان مرکزی
  • Location فتیوتیس (استرئا الادا)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1987
  • سال نوسازی: 2005
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله از فرودگاه: 64 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 260 متر مربع در یونان مرکزی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, حمام. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, باغ, چمن, باربیکیو.

یونان مرکزی

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 22965
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 6
فروش
550 000 € 4400 €/m²
  • کد شی 31599
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 5
فروش
465 000 € 1788 €/m²
  • کد شی 32537
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 6
فروش
500 000 € 2525 €/m²
  • کد شی 36153
  • مربع متر 198 m²
  • Rooms 6
فروش
640 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 38433
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
600 000 € 1333 €/m²
  • کد شی 51839
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 1052 €/m²
  • کد شی 62820
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 11

اشتراک خبرنامه