فروش - ویلا 300 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 200 000 €
4000 €/m²
Property 33046 photo 1
Property 33046 photo 2
Property 33046 photo 3
Property 33046 photo 4
Property 33046 photo 5
Property 33046 photo 6
Property 33046 photo 7
Property 33046 photo 8
Property 33046 photo 9
  • کد شی 33046
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 300 m²
  • مساحت زمین 500 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 650 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 300 متر مربع در لیماسول. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, حمام, 2 دوش. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 590 000 € 2531 €/m²
  • کد شی 45606
  • مربع متر 628 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
1 711 000 € 6067 €/m²
  • کد شی 41307
  • مربع متر 282 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 250 000 € 4863 €/m²
  • کد شی 44171
  • مربع متر 257 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
978 000 € 2731 €/m²
  • کد شی 45163
  • مربع متر 358 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 476 000 € 2544 €/m²
  • کد شی 44993
  • مربع متر 580 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه