فروش - زمین 276 m² در سیتونیا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی سیتونیا
60 000 € 50 000 €
181 €/m²
Property 33313 photo 1
Property 33313 photo 2
Property 33313 photo 3
Property 33313 photo 4
Property 33313 photo 5
Property 33313 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 0,5
  • فاصله از دریا: 6500 m
  • فاصله از فرودگاه: 112 km

توضیحات

برای فروش زمین 276 متر مربع در سیتونیا (خالکیدیکی).بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 138 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

سیتونیا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
60 000 € 120 €/m²
  • کد شی 15210
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 19794
  • مربع متر 7300 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
53 000 € 88 €/m²
  • کد شی 20256
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
80 000 € 12 €/m²
  • کد شی 21286
  • مربع متر 6250 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
89 000 € 79 000 € 58 €/m²
  • کد شی 23643
  • مربع متر 1346 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
65 000 € 50 €/m²
  • کد شی 23719
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 650 m
فروش
70 000 € 35 €/m²
  • کد شی 23720
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
65 000 € 32 €/m²
  • کد شی 26931
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
70 000 € 53 €/m²
  • کد شی 28940
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
70 000 € 140 €/m²
  • کد شی 29621
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 600 m

اشتراک خبرنامه