درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - ویلا 316 m² در پافوس
یونان
قبرس
پافوس
1 995 000 €
6313 €/m²
کد شی
33352
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ویلا
مربع متر
316 m²
مساحت زمین
1800 m²
منطقه
پافوس
Location
پافوس (قبرس)
Details
فاصله از دریا:
16 m
فاصله از فرودگاه:
11 km
توضیحات
برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 316 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.
پافوس
Location
حقایق مشابه
فروش
2 801 000 €
5775 €/m²
ویلا 485 m² لارناکا
لارناکا
کد شی
45599
مربع متر
485 m²
Rooms
5
فروش
2 700 000 €
8598 €/m²
ویلا 314 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
35366
مربع متر
314 m²
Rooms
6
فروش
2 300 000 €
4600 €/m²
ویلا 500 m² پافوس
پافوس
کد شی
22893
مربع متر
500 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
2 200 000 €
4081 €/m²
ویلا 539 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
48916
مربع متر
539 m²
Rooms
9
فروش
2 350 000 €
3549 €/m²
ویلا 662 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
39882
مربع متر
662 m²
Rooms
7
فروش
2 800 000 €
4545 €/m²
ویلا 616 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
19012
مربع متر
616 m²
فاصله تا دریا
800 m
فروش
2 800 000 €
9333 €/m²
ویلا 300 m² پافوس
پافوس
کد شی
45713
مربع متر
300 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
2 600 000 €
6046 €/m²
ویلا 430 m² پافوس
پافوس
کد شی
43129
مربع متر
430 m²
Rooms
5
فروش
2 250 000 €
5000 €/m²
ویلا 450 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
42156
مربع متر
450 m²
Rooms
6
فروش
2 500 000 €
5952 €/m²
ویلا 420 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
23740
مربع متر
420 m²
فاصله تا دریا
350 m
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا