950 000 €
3958 €/m²
Property 34371 photo 1
Property 34371 photo 2
Property 34371 photo 3
Property 34371 photo 4
Property 34371 photo 5
Property 34371 photo 6
Property 34371 photo 7
Property 34371 photo 8
Property 34371 photo 9
Property 34371 photo 10
Property 34371 photo 11
Property 34371 photo 12
Property 34371 photo 13
Property 34371 photo 14
Property 34371 photo 15
Property 34371 photo 16
Property 34371 photo 17
Property 34371 photo 18

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال نوسازی: 2008
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 35 km
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 240 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 3 حمام. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, حمام. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
990 000 € 3300 €/m²
  • کد شی 19880
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5
فروش
950 000 € 3518 €/m²
  • کد شی 21757
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 7
فروش
1 400 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 32485
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
1 400 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 32486
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 2478 €/m²
  • کد شی 32886
  • مربع متر 343 m²
  • Rooms 8
فروش
1 300 000 € 3823 €/m²
  • کد شی 33588
  • مربع متر 340 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
1 400 000 € 4827 €/m²
  • کد شی 33598
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 4
فروش
950 000 € 3958 €/m²
  • کد شی 34371
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
1 200 000 € 7741 €/m²
  • کد شی 50061
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 7741 €/m²
  • کد شی 50063
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه