فروخته

فروش - خانه 110 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا
135 000 €
1227 €/m²
Property 344 photo 1
Property 344 photo 2
Property 344 photo 3
Property 344 photo 4
Property 344 photo 5
Property 344 photo 6
Property 344 photo 7
Property 344 photo 8
Property 344 photo 9
Property 344 photo 10
Property 344 photo 11
Property 344 photo 12
Property 344 photo 13
Property 344 photo 14
Property 344 photo 15
Property 344 photo 16
  • کد شی 344
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک خانه
  • مربع متر 110 m²
  • مساحت زمین 300 m²
  • منطقه آتیکا
  • Location بقیه آتیکا (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 3: 1 этаж: гостиная, кухня и ванная. 2 этаж: 3 спальни и туалет
  • امکانات دیگر: 3 большие веранды на первом и 20 кв.м на втором этажах. Мебель: 2 двухспальные и 3 односпальные кровати. Имеются электроплита, микроволновка, холодильник, комод, встроенные шкафы. Камин, барбекю, русская печь
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 45 km
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 110 متر مربع در آتیکا. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
168 000 € 740 €/m²
  • کد شی 12746
  • مربع متر 227 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
168 000 € 2100 €/m²
  • کد شی 12894
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 619 €/m²
  • کد شی 31086
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
200 000 € 1069 €/m²
  • کد شی 31360
  • مربع متر 187 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
165 000 € 2062 €/m²
  • کد شی 36125
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
130 000 € 866 €/m²
  • کد شی 45621
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
195 000 € 689 €/m²
  • کد شی 49063
  • مربع متر 283 m²
  • Rooms 6
فروش
200 000 € 2105 €/m²
  • کد شی 53076
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 4
فروش
190 000 € 763 €/m²
  • کد شی 54741
  • مربع متر 249 m²
  • Rooms 4
فروش
195 000 € 2294 €/m²
  • کد شی 56231
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه