525 000 €
2500 €/m²
Property 34771 photo 1
Property 34771 photo 2
Property 34771 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 2,8
  • فاصله از دریا: 350 m
  • فاصله از فرودگاه: 5,3 km

توضیحات

برای فروش زمین 210 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 588 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 2688 €/m²
  • کد شی 56281
  • مربع متر 186 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
500 000 € 90 €/m²
  • کد شی 50669
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
450 000 € 35 €/m²
  • کد شی 42919
  • مربع متر 12520 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
710 000 € 299 €/m²
  • کد شی 44207
  • مربع متر 2367 m²
  • فاصله تا دریا 97 m
فروش
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • کد شی 56505
  • مربع متر 11174 m²
  • فاصله تا دریا 1850 m
فروش
566 000 € 25 €/m²
  • کد شی 32415
  • مربع متر 22000 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
512 000 € 39 €/m²
  • کد شی 13486
  • مربع متر 13042 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
500 000 € 15 €/m²
  • کد شی 19868
  • مربع متر 32500 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
700 000 € 78 €/m²
  • کد شی 40404
  • مربع متر 8926 m²
  • فاصله تا دریا 470 m
فروش
450 000 € 41 €/m²
  • کد شی 56387
  • مربع متر 10884 m²
  • فاصله تا دریا 284 m

اشتراک خبرنامه