175 000 €
3804 €/m²
Property 34846 photo 1
Property 34846 photo 2
Property 34846 photo 3
Property 34846 photo 4
Property 34846 photo 5
Property 34846 photo 6

Details

  • سال ساخت: 1974
  • سال نوسازی: 2016
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8500 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 46 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 7 طبقه و شامل طبقه 7 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 5102 €/m²
  • کد شی 61255
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
155 000 € 6739 €/m²
  • کد شی 61678
  • مربع متر 23 m²
  • Rooms 1
فروش
165 000 € 2357 €/m²
  • کد شی 61701
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 3076 €/m²
  • کد شی 61831
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
150 000 € 1282 €/m²
  • کد شی 61935
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 6
فروش
230 000 € 3285 €/m²
  • کد شی 62134
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 2
فروش
245 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 62243
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 62330
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه