فروش - ساختمان 550 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال فیلوتی
2 000 000 €
3636 €/m²
Property 35593 photo 1
Property 35593 photo 2
Property 35593 photo 3
Property 35593 photo 4
Property 35593 photo 5
Property 35593 photo 6
Property 35593 photo 7
Property 35593 photo 8
Property 35593 photo 9
Property 35593 photo 10
Property 35593 photo 11
Property 35593 photo 12
Property 35593 photo 13

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1950
  • سال نوسازی: 2004
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 13000 m
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 550 متر مربع در آتن. ساختمان در 3 طبقه طبقه نیمه زیر زمین يتكون من غرفة تخزين. طبقه همکف يتكون من آغرفة مطبخ واحد , توالت. طبقه 1 يتكون من حمام واحد. ساختمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 700 000 € 2016 €/m²
  • کد شی 41086
  • مربع متر 843 m²
  • فاصله تا دریا 5400 m
فروش
2 300 000 € 2300 €/m²
  • کد شی 45087
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 30788
  • مربع متر 913 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 740 000 € 3163 €/m²
  • کد شی 37389
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
2 000 000 €
  • کد شی 27134
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
1 740 000 € 1895 €/m²
  • کد شی 36000
  • مربع متر 918 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
2 920 000 € 4576 €/m²
  • کد شی 60112
  • مربع متر 638 m²
  • فاصله تا دریا 15 m
فروش
2 750 000 € 2330 €/m²
  • کد شی 60032
  • مربع متر 1180 m²
  • فاصله تا دریا 7400 m
فروش
2 700 000 € 1810 €/m²
  • کد شی 63887
  • مربع متر 1491 m²
  • فاصله تا دریا 7800 m
فروش
2 200 000 € 6769 €/m²
  • کد شی 49126
  • مربع متر 325 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m

اشتراک خبرنامه