درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
لیکووریسی
2 000 000 €
کد شی
27134
فاصله از دریا:
12000 m
فاصله از فرودگاه:
43 km
توضیحات
برای فروش مساحت ساختمان 0 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طراحی داخلی
آتن
Location
حقایق مشابه
فروش
1 860 000 €
4087 €/m²
ساختمان 455 m² آتن
آتن
کد شی
11421
مربع متر
455 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
بنا به درخواست
ساختمان 913 m² آتن
آتن
کد شی
30788
مربع متر
913 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
1 650 000 €
1645 €/m²
ساختمان 1003 m² آتن
آتن
کد شی
11497
مربع متر
1003 m²
فاصله تا دریا
220 m
فروش
1 740 000 €
3163 €/m²
ساختمان 550 m² آتن
آتن
کد شی
37389
مربع متر
550 m²
فاصله تا دریا
12000 m
فروش
2 500 000 €
1278 €/m²
ساختمان 1956 m² آتن
آتن
کد شی
43955
مربع متر
1956 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
2 920 000 €
4576 €/m²
ساختمان 638 m² آتن
آتن
کد شی
60112
مربع متر
638 m²
فاصله تا دریا
15 m
فروش
2 000 000 €
3636 €/m²
ساختمان 550 m² آتن
آتن
کد شی
35593
مربع متر
550 m²
فاصله تا دریا
13000 m
فروش
2 000 000 €
ساختمان آتن
آتن
کد شی
27134
مربع متر
0 m²
فاصله تا دریا
12000 m
فروش
2 800 000 €
3612 €/m²
ساختمان 775 m² آتن
آتن
کد شی
19252
مربع متر
775 m²
فروش
2 100 000 €
2245 €/m²
ساختمان 935 m² آتن
آتن
کد شی
34201
مربع متر
935 m²
فاصله تا دریا
3000 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the