980 000 €
326 €/m²
Property 35962 photo 1
Property 35962 photo 2
Property 35962 photo 3
Property 35962 photo 4
Property 35962 photo 5
Property 35962 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 18 km
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

توضیحات

برای فروش زمین 3000 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 1200 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 280 000 € 527 €/m²
  • کد شی 40583
  • مربع متر 2425 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 200 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 12485
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
800 000 € 800 €/m²
  • کد شی 38750
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 000 000 € 43 €/m²
  • کد شی 28806
  • مربع متر 23000 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
990 000 € 73 €/m²
  • کد شی 44357
  • مربع متر 13500 m²
  • فاصله تا دریا 19000 m
فروش
1 227 000 € 49 €/m²
  • کد شی 38407
  • مربع متر 24820 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • کد شی 40503
  • مربع متر 180000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
1 100 000 € 88 €/m²
  • کد شی 50051
  • مربع متر 12400 m²
  • فاصله تا دریا 7300 m
فروش
1 000 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 48645
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 15 m
فروش
1 400 000 € 200 €/m²
  • کد شی 37489
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه