990 000 €
73 €/m²
Property 44357 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 19000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش زمین 13500 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 10800 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

Recommended فروش
980 000 € 326 €/m²
  • کد شی 35962
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 30 m
فروش
800 000 € 58 €/m²
  • کد شی 32252
  • مربع متر 13722 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 450 000 € 138 €/m²
  • کد شی 32273
  • مربع متر 10500 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 24953
  • مربع متر 26001 m²
  • فاصله تا دریا 280 m
فروش
1 060 000 € 12 €/m²
  • کد شی 41899
  • مربع متر 86000 m²
  • فاصله تا دریا 990 m
فروش
1 136 000 € 533 €/m²
  • کد شی 32760
  • مربع متر 2130 m²
  • فاصله تا دریا 70 m
فروش
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • کد شی 36983
  • مربع متر 610 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
800 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 38769
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • کد شی 38565
  • مربع متر 1250 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 100 000 € 73 €/m²
  • کد شی 12486
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 3400 m

اشتراک خبرنامه