درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 18865 m² در کرت
یونان
کرت
استان Lasithi
آگیوس نیکولاوس
390 000 €
20 €/m²
کد شی
36021
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
18865 m²
منطقه
کرت
Location
کرت () | آگیوس نیکولاوس (استان Lasithi)
Details
فاصله از دریا:
11000 m
فاصله از فرودگاه:
40 km
توضیحات
برای فروش زمین 18865 متر مربع در کرت. امکان ساخت وجود دارد 280 متر مربع
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
450 000 €
280 000 €
23 €/m²
زمین 12000 m² کرت
کرت
کد شی
36756
مربع متر
12000 m²
فاصله تا دریا
1900 m
فروش
342 000 €
21 €/m²
زمین 15570 m² کرت
کرت
کد شی
62759
مربع متر
15570 m²
فروش
350 000 €
1023 €/m²
زمین 342 m² کرت
کرت
کد شی
59194
مربع متر
342 m²
فاصله تا دریا
357 m
فروش
500 000 €
110 €/m²
زمین 4542 m² کرت
کرت
کد شی
38077
مربع متر
4542 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
449 000 €
271 €/m²
زمین 1654 m² کرت
کرت
کد شی
65403
مربع متر
1654 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
399 000 €
370 000 €
139 €/m²
زمین 2660 m² کرت
کرت
کد شی
40012
مربع متر
2660 m²
فاصله تا دریا
4800 m
فروش
330 000 €
202 €/m²
زمین 1630 m² کرت
کرت
کد شی
54425
مربع متر
1630 m²
فاصله تا دریا
179 m
فروش
430 000 €
73 €/m²
زمین 5834 m² کرت
کرت
کد شی
55851
مربع متر
5834 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
570 000 €
28 €/m²
زمین 20000 m² کرت
کرت
کد شی
51153
مربع متر
20000 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
350 000 €
330 000 €
48 €/m²
زمین 6800 m² کرت
کرت
کد شی
56284
مربع متر
6800 m²
فاصله تا دریا
2300 m
Sarados Christidis
+30 6983863500
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1