درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 15570 m² در کرت
یونان
کرت
استان Lasithi
آگیوس نیکولاوس
342 000 €
21 €/m²
کد شی
62759
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
15570 m²
منطقه
کرت
Location
(آگیوس نیکولاوس) | استان Lasithi (کرت)
Details
توضیحات
برای فروش زمین 15570 متر مربع در کرت. این ملک دارای چشمانداز زیبا رو به دریا.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
426 500 €
33 €/m²
زمین 12588 m² کرت
کرت
کد شی
36778
مربع متر
12588 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
300 000 €
15 €/m²
زمین 20000 m² کرت
کرت
کد شی
44360
مربع متر
20000 m²
فاصله تا دریا
2900 m
فروش
350 000 €
21 €/m²
زمین 16000 m² کرت
کرت
کد شی
36263
مربع متر
16000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
300 000 €
220 000 €
53 €/m²
زمین 4100 m² کرت
کرت
کد شی
64871
مربع متر
4100 m²
فاصله تا دریا
2900 m
فروش
300 000 €
111 €/m²
زمین 2700 m² کرت
کرت
کد شی
38520
مربع متر
2700 m²
فاصله تا دریا
300 m
فروش
342 000 €
249 €/m²
زمین 1372 m² کرت
کرت
کد شی
52320
مربع متر
1372 m²
فاصله تا دریا
450 m
فروش
300 000 €
38 €/m²
زمین 7857 m² کرت
کرت
کد شی
47178
مربع متر
7857 m²
فاصله تا دریا
990 m
فروش
430 000 €
52 €/m²
زمین 8131 m² کرت
کرت
کد شی
56286
مربع متر
8131 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
280 000 €
200 €/m²
زمین 1400 m² کرت
کرت
کد شی
44635
مربع متر
1400 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
349 000 €
58 €/m²
زمین 5960 m² کرت
کرت
کد شی
65412
مربع متر
5960 m²
فاصله تا دریا
10000 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the