فروخته

فروش - اپارتمان 115 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
250 000 €
2174 €/m²
Property 365 photo 1
Property 365 photo 2
Property 365 photo 3
Property 365 photo 4
Property 365 photo 5
Property 365 photo 6
Property 365 photo 7
Property 365 photo 8
Property 365 photo 9
Property 365 photo 10
  • کد شی 365
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 115 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 1981
  • تعداد اتاق ها: 2: салон, 2 спальни, кухня, кабинет, 2 туалета
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 115 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 57563
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 2783 €/m²
  • کد شی 57681
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 4464 €/m²
  • کد شی 57690
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 3529 €/m²
  • کد شی 57748
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
208 000 € 2418 €/m²
  • کد شی 57841
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 2
فروش
215 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57843
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 2
فروش
365 000 € 4866 €/m²
  • کد شی 57974
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
344 000 € 5134 €/m²
  • کد شی 57977
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
339 000 € 4985 €/m²
  • کد شی 57978
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه