299 000 €
Property 36656 photo 1
Property 36656 photo 2
Property 36656 photo 3
Property 36656 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 13000 m
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 0 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 741 €/m²
  • کد شی 64659
  • مربع متر 472 m²
  • فاصله تا دریا 3100 m
فروش
350 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 31119
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 9600 m
فروش
400 000 € 1454 €/m²
  • کد شی 29432
  • مربع متر 275 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
420 000 € 1750 €/m²
  • کد شی 10789
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
360 000 € 2400 €/m²
  • کد شی 33660
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
360 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 40297
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
325 000 € 1805 €/m²
  • کد شی 34874
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
253 000 € 1150 €/m²
  • کد شی 64665
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 12200 m
فروش
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • کد شی 39077
  • مربع متر 165 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
370 000 € 1075 €/m²
  • کد شی 31831
  • مربع متر 344 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m

اشتراک خبرنامه