فروش - ساختمان 300 m² در آتن

یونان آتیکا پیرئوس مرکز - بندر
360 000 €
1200 €/m²
Property 40297 photo 1
Property 40297 photo 2

Details

  • سال ساخت: 1920
  • Floor area ratio: 4
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 300 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
395 000 € 533 €/m²
  • کد شی 37481
  • مربع متر 740 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
300 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 48615
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • کد شی 39077
  • مربع متر 165 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
350 000 € 1296 €/m²
  • کد شی 34119
  • مربع متر 270 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
490 000 € 1633 €/m²
  • کد شی 44763
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
400 000 € 1454 €/m²
  • کد شی 29432
  • مربع متر 275 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
360 000 € 1028 €/m²
  • کد شی 32020
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 4800 m
فروش
400 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 43181
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
350 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 31119
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 9600 m

اشتراک خبرنامه