فروش - اپارتمان 125 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
315 000 €
2520 €/m²
Property 36888 photo 1

Details

  • سال ساخت: 1960
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 125 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 3 حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
420 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 55977
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
342 000 € 4120 €/m²
  • کد شی 56252
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
347 000 € 4180 €/m²
  • کد شی 56253
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
351 000 € 4443 €/m²
  • کد شی 56254
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4842 €/m²
  • کد شی 56586
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56589
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 6214 €/m²
  • کد شی 56679
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56724
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
378 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 56725
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه