فروخته

فروش - اپارتمان 110 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
185 000 €
1682 €/m²
Property 369 photo 1
Property 369 photo 2
Property 369 photo 3
Property 369 photo 4
Property 369 photo 5
Property 369 photo 6
Property 369 photo 7
Property 369 photo 8
  • کد شی 369
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 110 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 2: гостиная с кухней, 2 спальни, ванная, огромный балкон, кладовая
  • امکانات دیگر: за 20000 евро можно приобрести крытый паркинг
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 63009
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
251 500 € 6986 €/m²
  • کد شی 63013
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 13157 €/m²
  • کد شی 63015
  • مربع متر 19 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
270 000 € 2872 €/m²
  • کد شی 63021
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 4814 €/m²
  • کد شی 63053
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
165 000 € 2229 €/m²
  • کد شی 63265
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
240 000 € 2330 €/m²
  • کد شی 63306
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 2
فروش
242 000 € 2261 €/m²
  • کد شی 63313
  • مربع متر 107 m²
  • Rooms 3
فروش
155 000 € 1987 €/m²
  • کد شی 63391
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
225 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 63425
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه